Marvel’ın Yeni Dizisi Secret Invasion Fragmanı, Çıkış Tarihi

Marvel Sinematik Evreni’nde 5. Faz’a geçiş yapacağımız Secret Invasion için artık sayılı haftalar kaldı. Nick Fury’ye odaklanacağımız dizinin ilk fragmanı geçtiğimiz aylarda paylaşılmıştı.

Diziyi sabırsızlıkla bekleyen Marvel hayranlarını besleyecek yeni malzemeler paylaşılmaya devam ediyor. Klasik ‘renkli’ Marvel evreninden bir nebze uzaklaşacağımız dizi, bu kez yeni bir fragmana kavuştu.

  • Çıktığı gün Secret Invasion’ı izlemeye başlamak ve tüm Marvel yapımlarına ulaşmak için Disney+ abonesi olmak için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Secret Invasion yeni fragman:

Secret Invasion ilk fragmanı:

Secret Invasion konusu:

Secret Invasion, Samuel L. Jackson’ın Nick Fury karakterine odaklanacak. Fury, ‘Skrulllar’ olarak bilinen ve insan kılığına girebilen yeşil renkli uzaylıların izini, dünya çapındaki ajanlarıyla sürmeye çalışacak. Bu süreçte kimin kim olduğunu öğrenmeye çalışmak, büyük bir karmaşa oluşturacak.

Dizinin kötü tarafı Skrulllar’ı aslında Captain Marvel filminde görmüştük. Nick Fury, 1990’lı yıllarda ilk kez bu uzaylılarla karşılaşmıştı. Fakat Skrullar, o dönem yalnızca yuvasız kalmış masum göçmenler idi. Aradan geçen yıllar ise Skrullar’ı tehlikeli bir çerçeveye soktu.

Yerleşmek için uygun bir gezegen bulunamaması sonucunda bazı Skrull üyeleri, gizli istilayı başlattılar. İhtiyaç duydukları kaynakları ele geçirmek için önce kendilerini gizliyorlar, sonrasında ise güç kullanarak harekete geçiyorlar.

Secret Invasion oyuncu kadrosu:

Secret Invasion, Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, Emilia Clarke, Olivia Colman, Carmen Ejogo, Cobie Smulders, Christopher McDonald, Killian Scott ve Kingsley Ben-Adir’e ev sahipliği yapacak.

Secret Invasion yayın tarihi:

Secret Invasion, 21 Haziran 2023’te yayınlanacak. Dizinin daha önce bu yılın bahar aylarında yayınlanması planlanıyordu.

Secret Invasion nerede yayınlanacak?

Secret Invasion, Disney+ platformunda yayınlanacak. Bu bağlantıya tıklayarak Disney+ abonesi olabilirsiniz.

Secret Invasion’dan gelen ilk görseller:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir