Seren Serengil’in Deniz Uğur’dan Özür Dilemesi Reha Muhtar ile Arasının Açıldığı İddialarına Neden Oldu

Geçtiğimiz yıl oyuncu Deniz Uğur’un çocuklarının babası Reha Muhtar’ın, 13 yaşındaki kızına şiddet uyguladığı iddiası magazin gündemini epey meşgul etmişti. Deniz Uğur ve Reha Muhtar davasında Seren Serengil mahkemede ‘Dünyanın en iyi babası’ ifadelerini kullanarak Muhtar’ı savunmuştu. Ancak geçtiğimiz gün yaptığı paylaşım ile Deniz Uğur’dan özür diledi.

Geçtiğimiz yıl eski eşler Deniz Uğur ile Reha Muhtar’ın velayet davası magazinde haftalarca konuşulmuştu.

İkiz çocuk sahibi olan Uğur ve Muhtar’ın çocukları Mina’nın velayeti 2 ay süreyle Uğur’a, Poyraz ise Muhtar’a verilmişti.

Ancak ortaya çıkan ses kayıtları ile birlikte Uğur, Muhtar’ın şiddete meyilli olduğunu iddia ederek çocuklarının velayetini istedi.

Kızı Mina’nın şiddet gördüğüne dair attığı mesajları yayınlayan Uğur, babanın cezai ehliyetinin olup olmadığı incelenmeden çocuklarıyla yalnız görüşmelerinin tehlikeli olduğunu belirtti.

Uğur’un çocuklarının sürekli velayetini almak için açtığı davanın duruşmasında ise Seren Serengil ifade vermiş ve Muhtar için: “Dünyanın en iyi babası” demişti.

Aylar sonra Uğur ile yaptığı paylaşımda Serengil özür diledi.

Sosyal medyada ses kayıtlarına rağmen Reha Muhtar’a destek veren Seren Serengil’e tepki yağmıştı. Geçtiğimiz gün Uğur ile yaptığı paylaşımda Serengil, “Yanılmışım, Deniz Uğur’a özür borçluyum” dedi.

Sosyal medyada bu saf değişikliğine yorum yağdı. Serengil ile Muhtar arasının açıldığı konuşulmaya başladı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*