Denizli’nin Merkezefendi ilçesinde çıkan yangın, zamanında müdahale sayesinde büyümeden söndürüldü. Polis ekipleri ve itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle yangın kontrol altına alındı.
Konyaspor Teknik Direktörü Fahrudin Omerovic, Çaykur Rizespor ile berabere kaldıkları maçın ardından yaptığı açıklamada, ‘İstediğimiz oyunu oynadık, sonuç olarak da 1 puan aldık’ dedi. Omerovic, Rizespor’un beklenen oyununu oynadığını ve kendi stratejilerini uyguladıklarını belirtti. Maçtan memnun olduklarını ve oyuncularının performansından dolayı teşekkür etti.